Magyar szilveszteri programok Kanadában

2012 december 28 8:56 du.2 comments

Szeretne magyar közegben szilveszterezni? A Kanadai Magyar Hírlap csokorba gyűjtötte olvasóink számára a kanadai magyar közösségek által szervezett szilveszteri vacsorákról és bálokról szóló főbb tudnivalókat. Montreáltól Victoriáig, íme szilveszteri programajánlónk 2012 december 31-re!

Kanada-szerte lehet magyarul szilveszterezni

Montreál

Hungaria Társadalmi Klub (3482 Boul. St. Laurent) - 21 órától szilveszteri zene, tánc és disznótóros vacsora a Kanadai Magyar Kereskedelmi Kamara szervezésében. Nyári Tibor zenél. Belépő: 50 dollár/fő. További információ

Magyarok Nagyasszonya Egyházközség (90 rue Guizot Ouest) – 19 órától szilveszteri bál a Mindszenty teremben, fiatalabb generációknak disco DJ Kovács-csal az Ifjúsági Otthonban. Hideg-meleg büfé, édesasztal, egy pohár pezsgő. Felnőtt jegy: 40 dollár, diákjegy: 20 dollár. További információ

Ottawa

Ottawai Magyar Ház(43 Capital Drive) – 19 órától vacsora, tánc, éjfélkor büfé, pezsgő, tombola, zene. A zenét Juhász Gyula szolgálja. Belépő: tagoknak 55 dollár, nem tagoknak 65 dollár. Telefon: 613-225-8754.

Toronto

Szent Erzsébet Egyházközség (432 Sheppard Avenue East) – 19 órától. Menü: pálinkás belépő, szemszájnak ingere személyes kistányérok, töltött szűzpecsenye, roast beef, töltött gomba, tarhonya, sült burgonya, saláta, lila káposzta, tejfeles vajkrémes sütemény, újévet köszöntő debreceni tormával, mustárral, pezsgővel. Minden belépő mellé ajándék egy tombolajegy, sorsolás éjfél után. Talpalávaló: Harmónia zenekar. Belépő 70 dollár/fő. Jegyrendelés az irodán: 416-225-3300 x21, vagy szte.iroda@gmail.com .

Boathouse Cellar (1855 Dundas St E, Mississauga ) 19 órától a Botos együttes zenél. Vacsorára roast beef vörös káposztával. Belépő 80 dollár. További információ

Niagara Falls

Árpád Hall (5986 Allendale Avenue) – 18 órától koktél-fogadás, 19 órától vacsora, kanadai és magyar italok, éjfélkor pezsgő. Hajdú Tamás és Cynthia Konopka zenél. Belépő: 60 dollár/fő. Elővételben: 905-356-6643.

Windsor

Mindszenty Hall (790 Hanna E.) – 19.30-tól szilveszteri mulatság, vacsorára marhahúsleves, disznósült gombás mártással, borjú cordon bleu. Éjfélkor magyar jellegű harapnivaló és minden asztalnál egy üveg pezsgő. DJ: Kőszegi Gábor. Belépő: 50 dollár. Jegyek elővételben: 519-945-9896.

Calgary

Calgary Magyar Ház (231 Forge Road S.E.) 18.30 órától szilveszteri bál, a Kozma-Terék duóval. 18.30-tól koktél, 19 órától vacsora. Éjjel svédasztal és egy üveg pezsgő asztalonként. Belépő: 80 dollár/fő. Jegyekért: 259-5838. További információ

Victoria

Victoriai Magyar Klub (476 Bay St.) – 18 órai kezdettel szilveszteri party, vacsorával és zenével. Belépő 45 dollár tagoknak és 50 dollár vendégeknek. További információ és helyfoglalás: 250-388-5004.

Könnyen elképzelhető, hogy nem került fel minden kanadai magyar szilveszteri party gyűjteményünkbe. Ha hiányzik innen az Ön által szervezett bál, vagy vacsora, kérjük írjon a szerkesztőnek: editor@kanadaihirlap.com. 

 

2 Comments

 • Georgina Bojana

  Áldásokban, egészségben, boldogságban, biztonságban, örömekben – és anyagiakban is gazdag! – kiegyensúlyozott, békés Új esztendőt kívánnék!
  *
  Szeretnék még kérni a Sorstól valódi, becsületben elkötelezett, okos, másokkal jól együttműködő, a népe érdekeit képviselő becsületes politikusokat.
  *
  Fontos, hogy a lelkünkben béke legyen, kezünkben simogatás és a szánkról, az írásainkból szívet melengető, jó szavak keljenek útjukra!
  Isten áldjon meg Mindnyájunkat, Óperencián innen – és Óperencián túl – minden ide benéző, olvasó és jó szándékú beírót!

 • Ez szép üzenet,így legyen!( és ha lehet toleranciát,tiszteletet,békességet,megértést másokkal szemben)
  Viszont kívánok minden jót minden rendes,tisztességes embernek!!!!

Leave a Reply


Trackbacks

This site is protected by Comment SPAM Wiper.